RESTBET459 FENERBAHÇE, ALİAĞA PETKİMSPOR’U KOLAY GEÇTİ

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
Фенербахце је победио Алиагу Петкимспор 93-70 у 5. недељи ИНГ кошаркашке Супер лиге.
ФЕНЕРБАХЦЕ ЈЕ НАПРАВИО 5 У 5
У првој четвртини, која је започела билатералним кошевима, Фенербахце је серијом 7-0 постигао резултат 18-9 у 7. минуту. Први период је завршен са 12 поена вођства жуто-плавих: 29-17.
Фенербахце Кенан Сипахи и Алиага Петкимспор ушли су у другу четвртину са поенима Цанберк Куша.

Гостујући тим је у 17. минуту серијом 8-0: 39-34 смањио разлику на 5. Иако се разлика смањила на 4 бода у последња 2 минута првог полувремена, Фенербахце је ставио тежину на игру у преосталом делу и отишао у свлачионицу са 51-39.
Трећа четвртина је започела поготком на терену за 3 поена Хакан Иапара из гостујуће екипе. Екипа жуто-тамноплавих, која је контролисала игру и повећала разлику, ушла је у последњи период са 18 поена предности: 72-54.

Фенербахце је последњу четвртину започео Мелихом Махмутоглуом и тројкама Биберовицха, доводећи резултат до 78-54, хватајући највећу разлику на мечу. Екипа жуто-тамноплавих, која је сачувала супериорност у преосталом делу, напустила је дворану 93-70.
Фенербахце је овим резултатом постигао 5 у лиги, док је Алиага Петкимспор изгубио четврти.