RESTBET461 BEŞİKTAŞ, GAZİANTEP FK DEPLASMANINDAN PUANSIZ DÖNDÜ

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
Газиантеп ФК и Бесиктас суочили су се у 8. недељи Супер лиге. Домаћин Газиантеп победио је у мечу одиграном на стадиону Газиантеп Калион резултатом 3-1.
БЕСИКТАС РУШЕН У 3 ГОЈА
Газиантеп је наставио голом Кевина Миралласа у 44. минуту. У овом голу, судија је прво подигао офсајд заставу, али је касније циљ одлучен на упозорење ВАР-а.
Бешикташ, 55 минута након акције Ерсина Дестаноглуа против Мухаммета Демира изван казненог простора, остало је 10 људи.
Упркос преосталих 10 људи, Бешикташ је изједначио резултат асистенцијом Валентина Росиера и голом Цилеа Ларина у 61. минуту.
Газиантеп је поново повео са Мухамметом Демир-ом након 2 минута. Кенан Озер је одредио резултат меча на 90 + 8.

БЕСИКТАСОВА СЕРИЈА ЈЕ ЗАВРШЕНА
Повећавајући низ Непобедивости на 7 утакмица, Газиантеп је повисио резултат на 11. Бешикташ, чији је двонедељни низ завршен, остао је на 10 бодова.
Газиантеп ће бити гост Денизлиспора следеће недеље. Бешикташ ће се суочити са Башакехиром код куће након националне паузе.

ЕРСИН НИЈЕ БИО ИЗ ИГРЕ
У 55. минуту меча Ерсин Дестаноглу је добио црвени картон.
Ерсин Дестаноглу, који је желео да уклони лопту бачену иза одбране, сударио се са нападачем Газиантепа ФК Мухамметом Демиром. После ове позиције, судија Иасар Кемал Угурлу показао је Ерсину Дестаноглуу црвени картон.
Ерсин Дестаноглу и Серген Иалцıн успротивили су се овој одлуци, али резултат је остао непромењен.

РАСПРАВА ИЗМЕЂУ КЛУБОВА
Тренер Бешикташа Серген Иалцин искористио је последњу замену узевши Цилеа Ларина из игре и заменивши Гувена Иалцıна.
73. Тренер Газиантепа Сумудица и његов преводилац и тренер Бешикташа Мурат Сахин добивали су жути картон због спора између колиба сваког минута.

ПОБЕДНИ ПОЛОЖАЈ ИЗ ГАЗИАНТЕПА
У ФК Газиантеп, који је победио Бешикташ резултатом 3-1, технички тим и фудбалери позирали су за победу у свлачионици након меча.