RESTBET461 KARAGÜMRÜK’TEN FENERBAHÇE KARŞISINDA GERİ DÖNÜŞ

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
У пријатељској утакмици Фенербахцеа, екипа Суперлиге суочила се са Фатихом Карагумруком. Борба је завршена нерешеним резултатом 3-3.
Фатих Кагарумрук је повео са 1-0 голом Ерика Сабоа у 9. минуту. Фенербахце је постигао вођство од 3-1 головима Паписса Циссеа у 24. минуту, Серхата Ахметоглуа у 41. минуту и ​​Кемала Адемија у 45. минуту. Фатих Карагумрук постигао је 3-3 головима Алпарслана Ердема у 80. и Артура Собиецх-а у 82. и борба је завршена нерешено.

ХАРУН ТЕКИН ЈЕ ХАКОВАН
У пријатељској утакмици између Фенербахцеа и Фатиха Карагумрука, наступио је несретан тренутак за жуто-тамноплаве људе. Голман жуто-плавог тима Харун Текин повређен је и морао је да напусти утакмицу.
У 61. минуту меча, док је Харун Текин желео да да лопту свом пријатељу, интервенисао је Џими Дурмаз. Нога Џимија Дурмаза, који је лоптом ушао у казнени простор, дошла је у лице Харуна Текина. Харун Текин, који је био на земљи од болова, однесен је носилима у Хитну помоћ и пребачен у болницу. Оитун Оздоган је бранио замак након Харуновог одласка.