RESTBET461 TÜRK TELEKOM, AVRUPA’DA GALİBİYETLE BAŞLADI

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
У првој недељи кошаркашке ФИБА Лиге шампиона, наш представник у групи Г Турк Телеком био је домаћин израелског тима Хапоел Банк Иахав на свом терену.
ПРВИ ПЕРИОД
Турк Телеком је био први са 13-9 у првих 5 минута меча који је почео врло брзо. Турк Телеком је био ефикасан у обојеном подручју против свог противника који је постизао поене из спољних шутева, прву четвртину завршио је са 25-23.

ДРУГИ ПЕРИОД
Постигавши иза линије за 3 поена у другој четвртини, израелски тим је доминирао у 12. минуту: 28-30. Хапоел Банк Иахав, који је своју надмоћ задржао до краја периода, отишао је 49-46 у свлачионицу.

ТРЕЋИ ПЕРИОД
Започевши врло брзо трећу четвртину, Турк Телеком је победио 24. минут 56-51 серијом 11-2. На крају четвртине плаво-бели су повећали разлику на двоцифрене (78-67) и у последњи период ушли са предношћу од 78-69.

НАШ ПРЕДСТАВНИК НИЈЕ ДОЗВОЛИО ГРЕШКЕ У БЕСПЛАТНИМ СЛИКАМА
Израелски тим, који је у последњој четвртини ухватио низ од 16-2, био је у предности у резултату 85-80 у 34. минуту. Хватајући свог противника игром стрелаца Вилтјера, Турк Телеком је у последња 3 минута ушао са предношћу од 88-87. Иако је израелска екипа смањила разлику на 2 поена (96-94) кошем Крамера од 3 поена са 2,7 секунди до краја, Турк Телеком, који није погрешио у слободним бацањима, напустио је терен за 98-94.

Турк Телеком: 98 – Хапоел Банк Иахав: 94
Сала: Анкара
Судије: Мануел Маззони (Италија), Оскарс Луцис (Летонија), Вентсислав Великов (Бугарска)
Турк Телеком: Балдвин 9, Цан Коркмаз 3, Деккер 9, Вилтјер 33, Ериц 14, Ерди Гуласлан 14, Гоктуг Бас, Ерцан Баирак, Еннис 16
Хапоел банка Иахав: Крамер 18, Пхиллип 12, Тхомас 21, Хилл 15, Залмансон 2, Ариел 5, Браимох 18, Блатт 3, Сирвидис, Саббан
1. Период: 25-23
Круг: 46-49
3. Период: 78-69
Прекид са 5 фаула: 34,47 Браимох, 39,43 Хилл, 39,59 Ариел (Хапоел Банк Иахав)
ПИНАР ОСВАЈА КАРСИИАКА
Пıнар Карсıиака се на гостовању супротставио шпанском тиму Билбао.
Наш представник, који је затворио прву четвртину испред 19-21, а затим је пратио свог противника с леђа до последње четвртине.
Док се прво полувреме блиског и препиркавог меча завршавало 46-42, наш представник, који се опоравио у другом полувремену, прво је топио разлику, а у последњој четвртини преузео контролу над игром.
Повећавајући меч са 72-80 кошем Иунуса Сонсıрме минут пре краја меча, Карсıиака је победио у игри 72-81 и прву утакмицу напустио победом.