RESTBET468 UMUT NAYİR HAJDUK SPLİT’TE İLK GOLÜNÜ ATTI

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
Умут Наиир, који је пребачен у сплитски Хајдук на позајмицу из Бешикташа, постигао је свој први гол у првом мечу који је започео у првих 11.
Умут Наиир, који је први пут био у топ 11 на утакмици где је његова екипа победила 2-0 на гостовању против Славен Копривница, 45 + 3. Правилно је главом упутио на средину левог крила и послао лопту у мрежу. Умут је у 56. минуту био и један од главних актера позиције у аутоголу Солда.
Умут Наиир је први пут добио прилику да се формира у мечу ХНК Шибеник одиграном у 8. недељи и био је на терену 29 минута.

„НЕДОСТАЈУ МИ ТО ЦИЉЕВИ“
На крају меча, Умут Наиир је изјавио да је прошло 4-5 месеци од последњег гола који је постигао, постигао сам први гол за Хајдук и веома сам срећан јер смо победили. Ми смо млад и талентован тим, такође имамо снаге. Можемо да победимо у сваком нашем мечу ”