RESTBET497 DENİZLİSPOR’DAN BAŞAKŞEHİR KARŞISINDA MÜTHİŞ GERİ DÖNÜŞ

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
Басаксехир и Денизлиспор су се супротставили у мечу 10. недеље Суперлиге. Басаксехир је повео са 3: 0 у мечу одиграном на стадиону Фатих Терим,
Денизлиспор је успео да постигне 3-3 и освоји поене са изазовног пута.
БАСАКСЕХИР УНИШТЕН У 90 + 7
Фредрик Гулбрандсен постигао је голове Башакехира у 11. и 21. минуту, а Демба Ба у 59. минуту. Голови Денизлиспора су Озер Оздемир у 62. минуту, 90 + 2. Хуго Родаллега и 90 + 7 минута. минутну казну донио је Радослав Муравски.

У домаћину Басаксехиру, Фредрик Гулбрандсен је у великој мери допринео свом тиму постигавши 5 голова у последње 3 лигашке утакмице, али последња два гола норвешког имена нису донела победу.
После овог изједначења, Басаксехир је постигао 14, а Денизлиспор 6 поена.
Следеће недеље у Супер лиги, Басаксехир ће бити гост Иени Малатиаспора. Денизлиспор ће угостити Фенербахце.