RESTBET497 FATİH TERİM: BU MAÇ 5 DAKİKA MI UZAR

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
Тренер Галатасараја Фатих Терим дао је изјаву након меча одиграног нерешено 1: 1 са Каисериспором.
„СВИ ЛЕКУЈУ, ДА ЛИ ЈЕ ДАЉЕ 5 МИНУТА?“
Говорећи о томе када је судија добро водио меч, Терим је био забринут што меч није довољно продужен. Искусни учитељ, “Данас су дали 5 минута продужетка, ја сам остао на терену, нисам ишао. Желимо да играмо. Судија је сјајан, сјајан, браво, свака част. Игра млад, не игра. Мој брат је променио 10 играча! Сви спавају. 5 минута! Али Да ли је то тако лако у Сами Иену, не дајући 8, 9, 10. Не бацам бацање. Моја побуна је ово, желимо да играмо. Ово није први пут. Требали би им рећи на семинарима до јутра. Одржите ову утакмицу, колико се минута не игра. Погледајте општу утакмицу, 45 Одигран је минут? Такође се љутим на свог лажљивог играча. Разумем да се полако крећем, али цела игра неће успети ако то дозволите. Тада јој дате 5 минута. ” изразио је своју реакцију.

„ПУНО НЕ ЖЕЛИ ИГРАТИ“
Реагујући на Каисериспор, Терим је рекао, ” Желимо да играмо. Додајте још ако желите након што је противник смањио замах игре. Постоји странка која жели да игра, има много оних који не желе да играју.” рекао је. / п>