RESTBET497 GALATASARAY 10 KİŞİ KALAN KAYSERİSPOR İLE BERABERE KALDI

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
У завршном мечу 9. недеље у Супер лиги, Галатасараи и Каисериспор су се супротставили. Галатасараи, који је имао прилично чисте прилике посебно у првом полувремену и запео је са голманом Каисериспора Лунгом 7 пута, извукао је казну након што је у другом полувремену остало 10 људи, али није могао да задржи резултат. Борба је завршена једнакошћу 1-1.

ИЗ ГОЛЛЕР ДИЈАГНЕ И ЦАМПАНХАРА
Гол Галатасараја постигао је Мбаие Диагне у 63. минуту из пенала. Гол Кајзериспора постигао је Густаво Кампанхаро у 71. минуту. Мугдат Целик, који је у гостујућем тиму извео пенал, није био у игри са својим другим жутим картоном у 62. минуту.
Након овог ремија, Галатасараи је повећао резултат на 17. Каисериспор, који је први меч одиграо са новим менаџером Саметом Аибабом, такође је постигао 7 бодова.
Следеће недеље у Супер лиги Галатасараи ће бити гост Ризеспора. Хес Кабло Каисериспор угостиће Фатиха Карагумрука.