RESTBET497 YENİ MALATYA 90+5’TE 1 PUANI KURTARDI

restbet önerdiğimiz güçlü bir canlı bahis oynama sitesidir.
У мечу 10. недеље Суперлиге, тим Мариуса Сумудице делио је Газиантеп ФК и Иени Малатиаспор које је тренирао Хамза Хамзаоглу.
Утакмица одиграна на стадиону Газиантеп Калион завршена је нерешено 2-2. Док је домаћи тим напред постигао гол Кевина Миралласа у 19. минуту, остало је 10 људи када је Огуз Цеилан добио црвени картон за 48. У 49. минуту Адем Буиук је донео равнотежу у меч.
Јеан Армел Кана-Бииик поново је довео свој тим у предност голом који је постигао у 74. минуту.

РАСПРАВЉЕНИ ПОЛОЖАЈ
На 90 + 5, Семих Каиа је погодио средину Хафеза на левом крилу, а онда је Топалли, који је пронашао лопту испред лопте, испразнио мреже. Положај голова испитан је у ВАР-у и судија Али Палабıиıк је постигао гол. Као резултат жестоких приговора, Сумудица је такође добио црвени картон на 90 + 9.
После овог резултата, Газиантеп ФК је порастао на 15 поена и однео низ непобедивости до 9 мечева. Иени Малатиаспор је постигао 12 поена.
У следећој недељи лиге проћи ће Газиантеп ФК, БАИ. Малатиаспор ће угостити Басаксехир на свом терену.